امروز: چهار شنبه ۱ فروردین ماه ۱۳۹۷
 
لازم دات کام سايت نيازمنديها و تبليغات
تماس با ما دانلود Toolbar
 
 
راهنمای سایت

جست و جو

گاهی اوقات شما اطلاعات کاملی از موضوع مورد جست و جوی خود ندارید و به گونه ای می خواهید که  انتخاب های گوناگونی در پیش روی شما قرار گیرد و پس از کسب آگاهی لازم از نیاز خود به دلخواه یک آگهی یا تبلیغ را که به هدف شما نزدیکتر است و نیاز شما را براورده می سازد  انتخاب کنید در این حالت جست و جوی صفحه اول سایت نیاز شما را بر طرف میکند.

گروه دیگری ازافراد که اطلاعات  کاملی از نیاز خود دارند و فقط به دنبال تبلیغ یا آگهی خاص خود میگردند می توانند با ورود به قسمت جست و جوی پیشرفته و وارد کردن اطلاعات جزئی دامنه جست و جو را محدود تر کنند و به سرعت به نتیجه مطلوب برسند.

پس از ورود به قسمت جست و جوی پیشرفته به موارد ذیل برخورد می کنیم که عبارتند از :

گروه : شما در این قسمت میتوانید هر یک از گروه آگهی های موجود که در صفحه اول سایت نیز مشاهده کردید انتخاب کنید.

دسته : پس از انتخاب گروه این قسمت فعال می شود که شامل اطلاعات ریز تری از گروه انتخابی می باشد.

نوع : پس از انتخاب دسته این قسمت فعال می شود که شامل ریز ترین اطلاعت از آگهی میباشد.

توجه داشته باشید که برای سهولت کار شما کاربران گرامی ،ما قسمت های گروه ، دسته و نوع را با عناوین لازم و احتمالی مقدار دهی کردیم که شما دیگر نیاز به نوشتن نداشته باشید و فقط گزینه مورد نیاز را انتخاب کنید. 

کلمه کلیدی : در واقع کلمه ایست که مستقیما به نیاز شما اشاره میکند به عنوان مثال : پراید با سیستم صوتی

قیمت، سال ساخت، متراژ،وتعداد اتاق خواب : اگر آگهی مورد جست و جوی شما شامل هر یک ا ز این موارد می شود شما میتوانید با وارد کردن مقدار در قسمت "از" و "تا" دامنه جست و جو را بین این دو عدد محدود تر کنید. 

ردیف بر اساس : در این قسمت شما میتوانید نحوه نمایش نتیجه جست و جو را بر اساس تاریخ درج، قیمت، متراژ، سال و صعودی یا نزولی بودن مشخص کنید.

گروه های آگهی

شما پس از ورود به صفحه اول سایت با گروه های مختلف آگهی از قبیل املاک، اتومبیل، خدمات، صنعت و ... مواجه می شوید که این دسته بندی شما را در رفع  سریعتر نیازهایتان کمک می کند.

با انتخاب هر گروه از این آگهی ها وارد صفحه مربوط به آن دسته آگهی می شوید که این صفحه شامل 3 قسمت متمایز می شود

یک قسمت حاوی گروه های مختلف آگهی به همراه زیر گروه ها می باشد که جهت سهولت در تغییر گروه آگهی ها در اختیار شما قرار دارد.

قسمت دیگر که با رنگ نارنجی متمایز شده در واقع زیر گروه های مربوط به آگهی میباشد که با انتخاب هر یک شما به نیازتان نزدیک تر می شوید.

و در نهایت قسمت میانی صفحه که آگهی مرتبط با گروه انتخابی شما در آنجا قرار دارد. 

مشاهده آگهی

با انتخاب هر آگهی وارد صفحه حاوی اطلاعت آگهی می شوید در این قسمت در بالای آگهی امکاناتی در اختیار شما قرار می گیرد که عبارتند از :

ارسال پیام  : جهت ارتباط با آگهی دهنده و صحبت درباره آگهی و طرح سوالات احتمالی از این گزینه استفاده می شود ، پس از انتخاب این گزینه وارد صفحه ارسال پیام می شوید که در نهایت با پر کردن اطلاعات لازم و زدن دکمه ارسال با صاحب آگهی ارتباط برقرار می شود و شخص بعد از دریافت پیغام شما می تواند به صورت مستقیم با شما در ارتباط باشد .

*توجه : بدلیل مسائل امنیتی ایمیل آگهی دهنده به صورت مستقیم نمایش داده نمی شود و ارتباطات با شخص آگهی دهنده از طریق سایت لازم دات کام  برقرار می شود.

ارسال به دوست : با انتخاب این گزینه و وارد کردن مشخصات خود و ایمیل دوستتان می توانید مشاهده آگهی را به دوستان خود پیشنهاد کنید.

افزودن به مورد علاقه : انتخاب این گزینه آگهی فوق را بی لیست آگهی های مورد علاقه شما می افزاید(این گزینه فقط در هنگامی که به حساب کاربر خود وارد شده باشید فعال می شود.)

ارسال نظرات : برای بهبود در ارائه خدمات می توانید در صورت مشاهده هر گونه اشتباه یا تخلف در آگهی به مورد تخلف را به ما گزارش دهید تا بررسی لازم به عمل آید.

 

ثبت نام

برای استفاده ی کامل از امکانات سایت شما باید در سایت ثبت نام کنید برای تحقق این امر روی گزینه ثبت نام در صفحه اول سایت کلیک کنید تا وارد فرم ثبت نام شوید، توجه داشته باشید که خانه های ستاره دار حتما باید پر شوند.

پس از پر کردن اطلاعات یک پیام خوش آمدید مبنی بر موفقیت شما در ثبت نام به شما نشان داده می شود.

حالا شما دارای یک حساب کاربری در سایت تبلیغی لازم دات کام می باشید.

 

ورود به حساب کاربری (Login)

در صفحه ورود اعضا پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور و با فشردن دکمه ورود به حساب کاربری خود وارد می شوید.

توجه : در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده باشید در صفحه ورود اعضا با کلیک بر روی گزینه بازیابی وارد صفحه بازیابی رمز عبور می شوید که پس از وارد کردن آدرس ایمیلی که با آن ثبت نام کرده اید رمز عبور شما به ایمیل شما ارسال می شود.


حساب کاربری شما

پس از ورود به حساب کاربری بالای صفحه سایت پیام خوش آمدید ظاهر می شود.

مشاهده می کنید که گزینه های پروفایل من، آگهی های تجاری من ، آگهی مورد علاقه من و خروج در بالای صفحه ظاهر شد که در ادامه با نحوه عملکرد آنها آشنا خواهیم شد.

 


پروفایل من : در این قسمت شما می توانید  اطلاعاتی که هنگام ثبت نام وارد کردید در صورت تغییر و یا اشتباه اصلاح کنید(نام کاربری قابل تغییر نمی باشد).

آگهی های تجاری من : در این قسمت شما می توانید لیست آگهی هایی که توسط خود شما در سایت ثبت شده مشاهده، ویرایش، تمدید ، حذف و یا محصولاتتان را اضافه کنید.

توجه : در این قسمت شما گزینه ای با عنوان محصولات مشاهده می کنید، این گزینه در واقع یکی از امکانات منحصر به فرد ما می باشد که به شما این امکان را می دهد که به جای درج 10 آگهی با یک مضمون تمامی آنها را به صورت یک جا وارد کنید به عنوان مثال به جای این که شما به عنوان صاحب یک فروشگاه اتومبیل برای هر اتومبیل خود یک آگهی ثبت کنید یک آگهی با عنوان نمایشگاه خود ثبت می کنید سپس هر تعداد اتومبیل را که می خواهید به عنوان محصولات خود ثبت کنید.

برای این امر می بایست پس از درج آگهی، وارد آگهی های تجاری من شوید و پس از انتخاب گزینه محصولات  یک لیست جدید برای ارائه محصولات متنوع خود ایجاد کنید.

آگهی مورد علاقه من : حاوی لیست آگهی هایی می باشد که توسط شما به این لیست اضافه شده است در اینجا هم امکان حذف و هم مشاهده آگهی برای شما فراهم شده است.

خروج : برای خارج شدن از حساب کاربری خود از این گزینه استفاده نمایید. 

 

درج آگهی

توجه داشته باشید که برای درج آگهی باید وارد حساب کاربری خود  شوید سپس بر روی گزینه درج آگهی کلیک کنید تا وارد صفحه ایجاد آگهی جدید شوید.

در این قسمت برای درج آگهی باید اطلاعات مربوط به آگهی وارد خانه های مربوطه شود. در این جا بهتر است که به 2 نکته مهم اشاره شود :

1 - شما می توانید برای هر آگهی 3 عکس اضافه کنید(پس از ثبت عکس ها قابلیت بزرگنمایی دارند).

2 شما می توانید در قسمت توضیحات کامل مربوط به آگهی از امکانات این قسمت نظیر تغییر قلم نوشته، چپ چین یا راست چین بودن متن، ضخیم بودن متن و.... استفاده نمایید.

پس از ثبت آگهی پیامی تحت عنوان آگهی شما با موفقیت ثبت شد مشاهده می فرمایید همچنین شماره و عنوان آگهی به شما نشان داده می شود.

*توجه داشته باشید که پس از درج آگهی در صورت عدم مشاهده آگهی در لیست آگهی های تجاری من جای نگرانی نیست چرا که آگهی شما پس از تایید از طرف مدیران سایت لازم دات کام  قابل رویت است. 

تماس با ما

این قسمت برای دریافت پیشنهادات و انتقادات شما می باشد.

شرایط استفاده

نکاتی که شما باید در هنگام درج آگهی به آن ها توجه داشته باشید تا آگهی شما بدون مشکل در سایت درج شود.

 

نفشه سایت

برای مشاهده لیست تمامی گروه های آگهی و زیر شاخه ای آن ها می توانید به این قسمت مراجعه فرمایید.

دانلود Toolbar

در واقع ابزاریست جهت سهولت بیشتر در استفاده از سایت لازم دات کام

پس از دریافت این برنامه و نصب بر روی مرورگر خود می توانید بدون نیاز به وارد شدن به سایت درون آگهی ها جست وجو نمایید و یا یک آگهی جدید درج کنید و به صورت سریع نیاز خود را براورده سازید همچنین این نوار ابزار امکانات دیگری در اختیار شما قرار می دهد. 

 

 

 
      شرایط استفاده  |  تماس با ما  |  نقشه سایت  |  راهنمای سایت  |  درباره ما

lazem.com 2009 ©